Продаж коней - он-лайн біржа
Новини на пошту

Введіть Ваш e-mail:

До нас завітали:
Лілія Костюк

Лілія Костюк

Не дивлячись на те, що кінноспортивний клуб “Кайзервальд” офіційно був заснований  в 2013 році, його справжня історія бере свій початок в  далекому минулому. І почалася вона з першої кобили Гіперболи, котру врятовали від неминучої смерті  Лілія Костюк  і Лілія Вишневська. Цим, ці дві панянки, самі того ще не знаючи,  дали початок створення кінно-спортивного клубу “Кайзервальд”.

Через деякий час Гіперболі стало сумно та самотньо.  Щоб виправити цю ситуацію,  з’явився Павлін.

Важливим етапом в історії клубу стало знайомство  волинськими кіньми, котрі працювали на Світязі, так з’явилися Айстра і Портос.

Ще через деякий час доля звели двох Лілль  з Юрієм Трушем, котрий на той час був просто тренером.  Приєднався він до клубу в якості президента разом з Вербою, на якій він на той час займав призові місця з конкуру.

Лілія Вишневська

Лілія Вишневська

Цей момент став вирішальним в історії формування клубу, адже з цього моменту  розпочалася робота з формування кінного складу.

Сам кінний склад формувався різними способами ,  від професійної придатності коня і до врятування його від загибелі.

Процес формування цінного складу триває й досі і на сьогоднішній день кінно-спортивний клуб “Кайзервальд” налічує уже 20 коней.

Президентом нашого клубу і надалі є Труш Юрій Володимирович, котрий залюбки виконує обов’язки тренера.

Юрій Труш

Юрій Труш

Ціль і завдання клубу – популяризація і розвиток кінного спорту у Львівській області і по Україні в цілому, а також активне впровадження ідей здорового способу життя і загальне зацікавлення різних верств населення м. Львові і області до заняття верховою їздою і кінним спортом, а також допомога хворим дітям на ДЦП іппотерапією…

Наш клуб заходиться на території Львівського іподрому стрийська 133,частина наших коней знаходиться в м. Судова Вишня, Мостиського р-ну. Львівської області.

На іподромі ми пропонуємо вам спробувати уроки верхової їзди,з нашими інструкторами і прекрасними кониками. Також можливе катання на санах взимку, виїзд в поля,в Сихівський ліс. Катання діточок на поні, іпотерапія. Наш тренер клубу здійснює набір в групу дітей від 10 років, для занять кінним спортом.

Ми раді вітати вас в КСК Кайзервальді.